*/ .recentcomments a{display:inline !important;padding:0 !important;margin:0 !important;}

Nowa polisa zdrowotna dla firm od Axy

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

ministerstwo zdrowia ubezpieczenia zdrowotneW lipcu firma AXA wprowadziła do swojej oferty przeznaczonej dla przedsiębiorstw, nowy produkt, którym jest ubezpieczenie o nazwie Plan Zdrowotny. Polisa oferuje nie tylko możliwość korzystania z prywatnych wizyt lekarskich ale również opiekę w ramach hospitalizacji. W skład świadczeń wchodzą też usługi assistance.  Produkt jest skierowany do tych pracodawców, którzy chcą uczynić pracę w swoich firmach jeszcze bardziej atrakcyjną dla pracowników i w ten sposób stać się bardziej konkurencyjnymi na rynku pracy. Wiele badań wskazuje, że dla dużej liczby pracowników taka korzyść pozapłacowa jest najbardziej pożądana.

Plan Zdrowotny to ubezpieczenie grupowe, którym mnożna objąć nie tylko pracowników ale również ich rodziny. Może je wykupić każdy pracodawca, który zatrudnia więcej niż 15 pracowników. Ze świadczeń medycznych można korzystać w jednej z 600 placówek partnerskich ubezpieczyciela (niestety jeśli chodzi o współpracujące szpitale to nie we wszystkich województwach są takie). Plan Zdrowotny to produkt posiadający kilka opcji, które pozwalają na dostosowanie ubezpieczenia do potrzeb konkretnego pracodawcy.

W jego ramach istnieje 5 opcji ambulatoryjnych oraz 2 szpitalne (tutaj różnica polega głównie na różnej liczbie usług, z jakich można skorzystać w ramach każdej z opcji), do tego dochodzi również możliwość korzystania z usług w ramach medycyny pracy. Warianty z obu grup mogą być łączone w sposób dowolny. Klient ma też możliwość zdecydowania się na opcję należącą tylko do jednej z grup. Istnieje też możliwość wybrania wariantu tańszego, który nie obejmuje korzystania z wizyt u lekarzy rodzinnych, pediatrów i internistów.

W sytuacji gdy klient zapadnie na jakąś ciężka chorobę, ubezpieczenie gwarantuje dodatkową konsultację u lekarzy specjalistów z całego świata. Szczegółowa lista świadczeń w każdym z wariantów opisana jest w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.

Wspomniane na początku usługi assistance, które również obejmuje polisa uzupełniają świadczenia o pomoc w różnego typu zdarzeniach związanych ze zdrowiem a raczej jego utratą. Należą do nich między innym zapewnienie transportu do szpitala, dostarczenie lekarstw, domowa wizyta pielęgniarki, porada lekarza przez telefon itp.

One Response to “Nowa polisa zdrowotna dla firm od Axy”

  • hyu pisze:

    spotkałem sie nawet z ofertami na zabezpieczenie probek DNA, kto wie może sie przyda a taka oferta wydaje mi sie innowacyjna, nauka ciagle idzie do przodu, a i po smierci moze sieprzydac

Leave a Reply

Czytają nas
Ankieta Ubezpieczeniowa

Czego najbardziej obawia się Pan/Pani przy przesyłaniu informacji drogą elektroniczna?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...